Lipmax Likit Ruj

Dudak Dolgunlaştırıcı

KAPIDA ÖDEME
%100 ORJİNAL 39.00 TL 69.00 TL

ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELE
Lipmax ruj , son günlerin en trend ürünü olan dudak dolgunlaştırıcı rujdur. İçeriği organik olan bu ürün kan dolaşımınızı hızlandırarak dudaklarınızın dolgunlaşmasını sağlarken wax özelliği ile tüm çukur ve kıvrımları doldurarak kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Son aşamada renklendirme işlemine geçen Lipmax dolgun dudaklar için ideal bir üründür.

Lipmax dudak dolgunlaştırıcı ruj, içeriğinde bulunan organik özler ile dudaklarınızın dolgunlaşmasını sağlayarak sizi kusursuz bir görünüme kavuşturur. Yapısında bulunan wax özelliği ile tüm kıvrımları doldurarak dudaklarınızın çekiciliğini arttıran Lipmax mat ve trend renkleriyle dişiliğinizi tam anlamıyla ön plana çıkaracak.

Kullanım bakımından kolay olan Lipmax ruju diğer rujlar gibi uygulayabiliyorsunuz. En büyük avantajlarından biri taşma riskinin olmaması ve dudaklarınızı 4 kata kadar dolgunlaştırmasıdır. Lipmax rujun 6 farklı rengi bulunmaktadır. Bunlar arasında şeffaf olan ile istediğiniz dopal dudak görünümünü elde edebilirsiniz.

Lipmax dudak dolgunlaştırıcı ruj son günlerde en popüler ürün haline gelmiştir. Bir çok ünlü isim ruju kullandıklarını sosyal medyada duyurmuştur. Deniz Akkaya, Saba Tümer , Bengü, Ezgi Mola, Demet Akalın gibi isimlerin de terrcih ettiği Lipmax ruj herkesin beğenisini kazanmaktadır.
Lipmax kadınlar tarafından sevilerek kullanılan likit ruju yeniden tasarladı. Yeni Lipmax likit ruj şimdi dudaklarınız için daha kalıcı, daha mat ve daha dolgun bir görünüm sağlar.

Artık Botox ve benzeri uygulamalara gerek kalmadan daha dolgun görünen dudaklar ile herkesi şaşırtın. Ünlü Makyaj artistlerinde tercihi olan Lipmax ile sizde hayal ettiğiniz dolgun görünen dudaklara sahip olabilirisinz. Mükemmel dokusu sayesinde hem kullanımı çok basittir hemde pürüzsüz bir görünüm sağlar. Lipmax kesinlikle yağ bazlı içerik bulundurmamaktadır.

Bu sayede istediğiniz mat görüntüyü size sunar. Zararlı herhangi bir madde içermez ve doğaldır. Amerika ve Avrupa da kendi kategorisinde en çok satan mat ruj seçeneğidir.
Denemeden karar vermeyin, son günlerde trend olan rengi ve dolgunlaştırıcı etkili ile Lipmax NO:1 Kate tamda dudaklarınızın gerçek rengini ortaya çıkartacak bir renk!

Kadınların ruj taşırmadaki korkulu rüyası artık keyifli bir hal alıyor. Özgürce rujunuzu taşırın, daha dolgun dudakların sırrını keşfedin!

Lipmax kullanımı normal likit ruj gibidir. Öncesinde her hangi bir işlem yapmadan dudağınıza uygulayabilirsiniz. Etkisi 24 saat boyunca devam eder.

Sürdüğünüz andan itibaren, dudağınızın dolgunlaştığını hissedeceksiniz. 1 kutu Lipmax 2 aylık kullanım içindir. İstediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Her hangi bir zararlı madde içermez ve yan etkisi bulunmamaktadır.
Firma Bilgileri Lipmax Cosmetics
Adres: Altınşehir Mah. Turna Sok. No:12 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0216 235 01 51
WhatsApp: 0536 234 09 69
Lipmax Likit Ruj Lipmax doğal içeriği sayesinde hem dudaklarınızı dolgun gösterir, hemde uzun süre kalıcı yapısıyla sizi tüm gün destekler. İhtiyacınız olduğu her an yanınızda!
Alışveriş İşlemleri
Sosyal Medya
web tasarımcı
Numaranızı Bırakın,
Biz Sizi Arayalım!
Gizlilik Sözleşmesini Okudum, Kabul Ediyorum. Gizlilik Sözleşmesi